Slide background
Slide background
Slide background
İSTANBUL'U BİZİMLE KEŞFEDİN 

Sizler için İstanbul Laleli'de en çok tercih edilen otellerden olan Art Otel rahat, güvenilir, güler yüzlü çalışanları ve şehrin
 her noktasına kolay ve hızlı ulaşım imkanlarıyla sizleri ağırlamaktadır.
alt


Single Room

Seçeneklerindeki tüm odalarımız, konforunuz için tasarlanmış detaylara sahiptir. laleli'nin merkezinden her noktaya ulaşım imkanlarını ve evinizdeki rahatlığı sunan odalardan oluşmaktadır.alt


Double Room

İstanbul seyahatinizde, double room seçeneklerindeki tüm odalarımız, özel tasarlanmış detaylara sahiptir. laleli’nin merkezinden her noktaya ulaşım imkanları ve evinizdeki rahatlığı sunan odalarımızı tercih edebilirsiniz.


alt

Trible Room

Rahatınız için en önemli özelliklere sahip detaylarla tasarlanan odalarımızla seyahatiniz konfora dönüşür. Şehrin her noktasına kolay ve hızlı ulaşım imkanlarıyla laleli'nin en merkezi lokasyonundadır.


LALELİ MERKEZDE

İstanbul'un tarihi ve turistik bölgesi olan Sultanahmet Camii, Ayasofya, arkeoloji müzesi, Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı,
Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı , Yerebatan Sarnıcı, gibi turistik bölgesi olan İstanbul'un en güzel ilçesinde
ayrıca tekstil ve ticaretin kalbi olan Lalelide sizleri misafir etmeyi bekliyor.
alt


Quadruple

Odalarımız konuklarımızın rahat edebilmeleri için, özenle hazırlanmış olup konfor, güvenlik ve ileri teknoloji standartları ile donatılmıştır. Sigara içilen ve içilmeyen odalarımız mevcuttur.

alt


Suite

çalışanlarının konukseverliğiyle iş ve tatil amaçlı konaklayan misafirlerine unutulmayacak bir konaklama deneyimi yaşatmakta ve sunulan konforla, sizlere evinizdeki rahatlığı sağlamaktadır.alt


Restaurant

Türkiye ve diğer kültürlerin mutfaklarından özenle seçilen  kahvaltı   ve zengin  yemek seçenekleriyle, öğle ve akşam yemeğinin yanı sıra Restaurantımız kaliteli servisi ile sizlere hizmet vermektedir.

alt
Art Otel
Otelimizin lobisinde bulunan nezih ve konforlu ortamında isterseniz sevdiğiniz soğuk veya sıcak içeceğinizi yudumlarken günün yorgunluğunu atabilir, Türk ve Dünya mutfağının seçkin yemeklerinden oluşan tatlarla kendinizi ödüllendirebilirsinizLaleli Bölgesinde, tarihi ve kültürel mirasa sahip “Sultan Ahmet’i” de içine alan,İstanbul’un tarihi yarımadası içinde şehrin merkezindedir.Üst düzey misafirleriyle bölgeninin en çok tercih edilen otelleri arasında yerini almıştır. Misafirlerimize, hizmet anlayışımızla, kendilerini evlerinde hissettirmekteyiz. Şehrin en önemli turistik yerlerine Kapalı Çarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na yürüme mesafesindedir. Art Hotel'in restoranında her sabah kahvaltı servis edilmektedir. Türk mutfağından yemeklerin yanı sıra dünya mutfaklarından yemekler de servis edilmektedir. Art otel Ayasofya'ya ve Topkapı Sarayı'na yürüme mesafesindedir.Otelimiz Süleymaniye Camii ve Çemberlitaş çok yakındır.